Egyéb
- Miért van a zsebkendődön csomó, Tomika?
- Anyukám kötötte rá, hogy ne felejtsem el föladni a levelét.
- És föladtad?
- Nem, mert az anyu elfelejtette ideadni.
- Anyukám kötötte rá, hogy ne felejtsem el föladni a levelét.
- És föladtad?
- Nem, mert az anyu elfelejtette ideadni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,52
Házassági
- Uram, és mondja hogyan szerezte ezt a csúnya zúzódást a kezén? - kérdi az orvos.
- Szörfözés közben - mondja a beteg.
- Leesett a deszkáról?
- Nem, a párom hirtelen benyitott a szobába, és gyorsan kellett összecsuknom a laptopom.
- Szörfözés közben - mondja a beteg.
- Leesett a deszkáról?
- Nem, a párom hirtelen benyitott a szobába, és gyorsan kellett összecsuknom a laptopom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Rendőr
A rendőr vásárol otthonra egy egérfogót. Pár óra múlva ismét visszamegy a boltba, és kér egy másikat.
- Uram, de hiszen most vitt el egyet! - mondja neki az eladó.
- Igen, de abban már van egér...
- Uram, de hiszen most vitt el egyet! - mondja neki az eladó.
- Igen, de abban már van egér...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,53
Állatos
- Oroszlán: Csináljunk bulit!
- Béka: Igen! Lesz bulíí!
- Krokodil: Hozok kaját!
- Béka: Yesss! Lesz bulííí, lesz kajaaa!
- Oroszlán: Hozok piát!
- Béka: Micsoda party! Lesz kaja, pia!!
- Krokodil: Hozok nőket!
- Béka: Yess!! Lesz buli, kaja, pia és nőők!!!
- Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg itt hagyjuk.
- Béka: És nem jön a krokodil!!!! Yessssss!!!!
- Béka: Igen! Lesz bulíí!
- Krokodil: Hozok kaját!
- Béka: Yesss! Lesz bulííí, lesz kajaaa!
- Oroszlán: Hozok piát!
- Béka: Micsoda party! Lesz kaja, pia!!
- Krokodil: Hozok nőket!
- Béka: Yess!! Lesz buli, kaja, pia és nőők!!!
- Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg itt hagyjuk.
- Béka: És nem jön a krokodil!!!! Yessssss!!!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Bizarr
Ödönke nagyfiú lett, ezért az édesapja úgy dönt, hogy kicsit elbeszélget vele:
- Ödönkém! Most, hogy nagyfiú lettél, el kell mondanom neked néhány dolgot...
Amikor 1945-ben Hirosimára ledobták az atombombát, nagyapád a helyszínen tartózkodott.
Ödönke nem szól semmit, csak lehorgasztja a fejét.
- Ez sajnos még nem minden! Mikor 1986-ban felrobbant a csernobili atomerőmű, én a közelben tartózkodtam.
Ödönke továbbra sem szól semmit, csak lehorgasztja a másik fejét...
- Ödönkém! Most, hogy nagyfiú lettél, el kell mondanom neked néhány dolgot...
Amikor 1945-ben Hirosimára ledobták az atombombát, nagyapád a helyszínen tartózkodott.
Ödönke nem szól semmit, csak lehorgasztja a fejét.
- Ez sajnos még nem minden! Mikor 1986-ban felrobbant a csernobili atomerőmű, én a közelben tartózkodtam.
Ödönke továbbra sem szól semmit, csak lehorgasztja a másik fejét...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,24
Munkahelyi
Apáca a gyóntatófülkében:
- Atyám, nagy bűnöm van.
- Mi az?
- Nincs rajtam bugyi.
- Hát lányom, ez nagy bűn! Mondj el 5 Miatyánkot, 5 Üdvözlégyet, és csinálj 10 cigánykereket az oltár előtt!
- Atyám, nagy bűnöm van.
- Mi az?
- Nincs rajtam bugyi.
- Hát lányom, ez nagy bűn! Mondj el 5 Miatyánkot, 5 Üdvözlégyet, és csinálj 10 cigánykereket az oltár előtt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Móricka
- Móricka, miről lehet megismerni a mérges gombát?
- A hasfájásról.
- A hasfájásról.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Anyós
A bíró kihallgatja Lajost a vádlottat.
- Maga ellen az a vád, hogy megölte az anyósát. Miért tette?
- A feleségem kért meg rá...
- Hogy mondhat ilyet? Szégyellje magát! Hiszen a felesége imádta az édesanyját!
- Igaz, bíró úr, de mielőtt aznap elment, azt mondta nekem: "Lajos, ha a mamát alvás közben egy légy is zavarja, ne keltsd fel, hanem üsd agyon!!!"
- Maga ellen az a vád, hogy megölte az anyósát. Miért tette?
- A feleségem kért meg rá...
- Hogy mondhat ilyet? Szégyellje magát! Hiszen a felesége imádta az édesanyját!
- Igaz, bíró úr, de mielőtt aznap elment, azt mondta nekem: "Lajos, ha a mamát alvás közben egy légy is zavarja, ne keltsd fel, hanem üsd agyon!!!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Orvos
- Doktor úr, mostanában olyan türelmetlen vagyok az emberekkel.
- Ez érdekes, meséljen még erről egy kicsit!
- Azt csinálom, te barom!
- Ez érdekes, meséljen még erről egy kicsit!
- Azt csinálom, te barom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Szőke nő
A feleségem autóbalesetbe keveredett. Azzal védekezett, hogy a másik fél éppen fánkot evett és a telefonját babrálta.
A rendőrök szerint ez nem mentesíti a felelősség alól, mert mindenki azt csinál a saját nappalijában, amit akar.
A rendőrök szerint ez nem mentesíti a felelősség alól, mert mindenki azt csinál a saját nappalijában, amit akar.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35