Móricka
Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak. A tanárnő felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárnő bepipul és rászól Mórickára:
- Szerinted mit rajzoltam a táblára?
- Egy faszt!
A tanárnő teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja.

Az igazgató bemegy az osztályba:

- Gyerekek mi ez a rendbontás, és ki rajzolta ezt a faszt a táblára?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,66
Egyéb
Egy kislány és egy kisfiú együtt fürdenek a kádban. A kislány észre veszi, hogy a kisfiú lábai között van valami furcsa.
- Játszhatok vele? - kérdezi a kislány.
- Hogyisne! - mondja a kisfiú. - Úgy látom, a tiédet már letörted!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Egyéb
Egy farmer betelefonál a Fehér Házba, bemutatkozik és közli a recepcióssal:
- Ide figyeljen, én akarok lenni az Egyesült Államok következő elnöke.
- Ember, maga meghibbant? - kérdezi tőle a recepciós.
- Miért? Az követelmény?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Zsidó
A bölcs rabbitól megkérdezik a tanítványai:
- Mitől édes a kávé? A cukortól vagy a kavarástól?
- Természetesen a kavarástól.
- Akkor miért kell bele a cukor?
- Szamarak! Hogy tudjuk, meddig kell kavarni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Szőke nő
A szöszit elviszi az újdonsült barátja moziba.
A mozi bejárata felett a fényreklám a következőket hirdeti:
Két óra izgalom! Két óra borzongás!
Két óra kikapcsolódás!
Két óra igazi szórakozás!
Mire a szöszi:
- Megőrültél? Ide hoztál?
Csak nem képzeled, hogy 8 órán keresztül a moziban ülök.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,56
Házassági
Egy idősebb urat vizsgál az orvos:
- Maga kitűnő egészségnek örvend, semmi baja sincs. Van valami kérdése?
- Van, doktor úr. Amikor lefekszem a feleségemmel, nagyon melegem van és izzadok, de amikor megismételjük a dolgot, akkor meg fázom és ráz a hideg.
Az orvos a feleséget is megvizsgálja, ő is egészséges. Elmeséli neki, hogy a férjének milyen furcsa problémája van, erre a néni így felel:
- Ó, a vén bolond! Hát ez azért van, mert az első alkalom júliusban van, a második meg decemberben!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Orvos
Két barát beszélget:
- Az orvosom azt mondta, ha nem mondok le a szexről, hamarosan meghalok...
- Hogy-hogy?
- A fülébe jutott, hogy a felesége a barátnőm.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,4
Bizarr
Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik nélkül. Az este jól sikerül, pompásan érzik magukat, kicsit iszogatnak is.
Ahogy hazafelé botladoznak részegen, hirtelen mindkettejükre rájön a pisilhetnék. Mivel éppen egy temető mellett
vannak, bemennek a sírokhoz, a bokrok közé.
Mikor végeznek, azzal a problémával szembesülnek, hogy nincs semmi, amivel megtörölhetnék magukat.
Egyikük lehúzza a bugyiját és megtörölközik vele, majd eldobja a ruhadarabot.
A másiknak jobb ötlete támad, a mellette lévő síron található virágokról leszakít egy nagyobb levelet.
Másnap az egyikük férje szomorúan mondja a haverjának
- Te komám, nem tudom hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza!
- Az semmi! - mondja a másik. Te még szerencsés vagy, az enyémnek a seggén egy szalag volt azzal a felirattal, hogy "Sosem felejtünk el: a helyi tűzoltóőrs!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,68
Egyéb
- Mi a civil foglalkozása katona? - ordít rá az újoncra az őrmester.
- Bakteriológus vagyok uram.
- Ne cifrázza itt nekem, mondja nyugodtan azt, hogy vasutas!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Székely
- Mondja bácsika, miért ilyen soványak ezek a tehenek ezen a dús füvű legelőn? - kérdezi az állatokat legeltető székelytől az arra járó turista.
- Hát bizony fiam, komoly oka van annak - feleli az öreg.
- Mi lenne az?
- Tudja, amióta eladtam mellőlük a bikát, csak nefelejcset esznek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,23