Állatos
A nyuszika már régen látta a rókát, és elindul, hogy meglátogassa. Odafelé azon gondolkozik, hogy hogyan is szólítsa.
Róka elvtárs? Áhh, azok az idők már elmúltak.
Róka úr? Urazza őt a fene.
Róka koma? A farkasnak komája, nem nekem!
Inkább egyszerűen csak lerókázom...
Róka elvtárs? Áhh, azok az idők már elmúltak.
Róka úr? Urazza őt a fene.
Róka koma? A farkasnak komája, nem nekem!
Inkább egyszerűen csak lerókázom...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Felnőtt
- Te, barátom! Mi történt veled?
- Ismered a feleségem.
- Igen ismerem, de...
- Tudod milyen...
- Tudom, de akkor is, mi történt?
- Szemen vágott egy fagyott csirkével!
- Ne már! És miért tette?
- Épp a hűtőben matatott, bedőlve, miniszoknya volt rajta. Nem bírtam magammal, felhajtottam a szoknyáját és beraktam neki!
- És ezzel mi a baj? Nem szereti hátulról?
- Dehogynem, csak nem a Tesco-ban!
- Ismered a feleségem.
- Igen ismerem, de...
- Tudod milyen...
- Tudom, de akkor is, mi történt?
- Szemen vágott egy fagyott csirkével!
- Ne már! És miért tette?
- Épp a hűtőben matatott, bedőlve, miniszoknya volt rajta. Nem bírtam magammal, felhajtottam a szoknyáját és beraktam neki!
- És ezzel mi a baj? Nem szereti hátulról?
- Dehogynem, csak nem a Tesco-ban!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Állatos
Két majom ül a fán, az egyik meghámozza a banánt a másik nem.
Kérdezi az egyik:
- Miért nem hámozod meg a banánt?
- Miért hámoznám meg, hisz tudom mi van benne!
Kérdezi az egyik:
- Miért nem hámozod meg a banánt?
- Miért hámoznám meg, hisz tudom mi van benne!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Munkahelyi
1. Jó hírem van! Nem kell többet aggódnia, hogy elkésik a munkából.
2. Majd azt mondjuk mindenkinek, hogy betegség miatt ment el tőlünk. Az igazság az, hogy én vagyok beteg magától.
3. Nem tudom, mihez kezdenénk maga nélkül, de holnaptól mindenesetre kipróbáljuk!
4. Ön egy felelős dolgozó, sokkal több katasztrófáért felelős, mint bárki más.
2. Majd azt mondjuk mindenkinek, hogy betegség miatt ment el tőlünk. Az igazság az, hogy én vagyok beteg magától.
3. Nem tudom, mihez kezdenénk maga nélkül, de holnaptól mindenesetre kipróbáljuk!
4. Ön egy felelős dolgozó, sokkal több katasztrófáért felelős, mint bárki más.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,5
Rendőr
Igazoltatás, a rendőr elkéri a férfi személyijét:
- Anyja neve?
- Kovács Margit.
- Lakik?
- Kerepestarcsa.
- Hohohóó...!... Talán tartja!!!
- Anyja neve?
- Kovács Margit.
- Lakik?
- Kerepestarcsa.
- Hohohóó...!... Talán tartja!!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,6
Egyéb
Jajj!- sikít egyet Kovácsné.- A férjem lépéseit hallom a lépcsőházból!
Meztelen szeretőjére néz, majd eszébe jut a megoldás:
- Ugorj ki gyorsan az ablakon!
- De drágám, hiszen a 13. emeleten laktok!
- Na és? Csak nem vagy babonás?
Meztelen szeretőjére néz, majd eszébe jut a megoldás:
- Ugorj ki gyorsan az ablakon!
- De drágám, hiszen a 13. emeleten laktok!
- Na és? Csak nem vagy babonás?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,6
Anyós
- Mi az abszolút vegyes érzelem?
- Ha látjuk, amint az anyósunk a szakadékba zuhan a vadonatúj Mercedesünkkel.
- Ha látjuk, amint az anyósunk a szakadékba zuhan a vadonatúj Mercedesünkkel.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Jean
- Jean! Kérem essen nekem egy szamurájkarddal!
- De miért, uram?!
- Mert jóvágású akarok lenni.
- De miért, uram?!
- Mert jóvágású akarok lenni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,42
Orvos
- Nem tudok aludni, doktor úr.
Egész éjszaka le sem hunytam a szememet.
- Hölgyem, ha nem hunyja le a szemét, akkor bizony hiába várja, hogy elaludjon.
Egész éjszaka le sem hunytam a szememet.
- Hölgyem, ha nem hunyja le a szemét, akkor bizony hiába várja, hogy elaludjon.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,55
Felnőtt
Három öreg bácsika a parkban arról beszélget, mennyire rossz dolog megöregedni.
- Tegnap is ez a ronda szeles idő nagyon megviselte a reumámat! Úgy fájtak az ízületeim, hogy majd megbolondultam.A reuma, az borzasztó!
- Én meg reggel felmentem a fiamhoz, az első emeleten laknak. Nem kaptam levegőt, teljesen kifulladtam. A szív, a szív! Csak az működne most is úgy mint régen...
- Ne is mondjátok! Ágyban vagyunk, fickósnak érzem magam, odaszólok hát az asszonynak:
Mama, kettyintünk egyet?
Erre mit válaszol: meg vagy te húzatva öreg, 10 perce kettyintettünk!
Jaj, a memória, a memória nem a régi már!
- Tegnap is ez a ronda szeles idő nagyon megviselte a reumámat! Úgy fájtak az ízületeim, hogy majd megbolondultam.A reuma, az borzasztó!
- Én meg reggel felmentem a fiamhoz, az első emeleten laknak. Nem kaptam levegőt, teljesen kifulladtam. A szív, a szív! Csak az működne most is úgy mint régen...
- Ne is mondjátok! Ágyban vagyunk, fickósnak érzem magam, odaszólok hát az asszonynak:
Mama, kettyintünk egyet?
Erre mit válaszol: meg vagy te húzatva öreg, 10 perce kettyintettünk!
Jaj, a memória, a memória nem a régi már!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47