Felnőtt
Két házaspár elhatározza, hogy partnert cserélnek egy éjszakára.
Másnap reggel felébred az egyik pasi és azt mondja:
- Remélem, a lányoknak is ilyen remek éjszakájuk volt!
Másnap reggel felébred az egyik pasi és azt mondja:
- Remélem, a lányoknak is ilyen remek éjszakájuk volt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,77
Részeg
Egy nagyon részeg pasi mászkál az utcán, és forog körbe. Arra jön egy néni.
- E...Elné... Elnézést hölgyem! Meg tudná nekem mondani, hogy hol vagyok?
- Persze uram! Az Erzsébet körút, és a Wesselényi utca sarkán!
- Fe...Fe... Fenébe a részletekkel! Melyik városban?
- E...Elné... Elnézést hölgyem! Meg tudná nekem mondani, hogy hol vagyok?
- Persze uram! Az Erzsébet körút, és a Wesselényi utca sarkán!
- Fe...Fe... Fenébe a részletekkel! Melyik városban?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Idézetek
Svéd láncfűrészen:
Ne próbálja kézzel, vagy nemi szerveivel megállítani a fűrészt!
( Erre volt már példa? )
Gyermek Superman jelmez dobozán:
Az ember alapvetően nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja!
Chips zacskón:
Ön is nyerhet! Még vásárolnia sem kell hozzá! Részletek a zacskóban!
Ne próbálja kézzel, vagy nemi szerveivel megállítani a fűrészt!
( Erre volt már példa? )
Gyermek Superman jelmez dobozán:
Az ember alapvetően nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja!
Chips zacskón:
Ön is nyerhet! Még vásárolnia sem kell hozzá! Részletek a zacskóban!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Orvos
Egy kövér nő bemegy a dokihoz. A vizsgálat előtt leveszi a ruháit.
- Drága doktor úr! Én olyan kövér vagyok,hogy a föld alá bújnék szégyenemben!
- Ugyan már asszonyom, ne aggódjon egy kis súlyfelesleg miatt!
Közben vizsgálja a tüdejét, a szemét és elővesz egy kanalat.
Nyissa ki szépen a száját és mondja azt, hogy: múúúú.
- Drága doktor úr! Én olyan kövér vagyok,hogy a föld alá bújnék szégyenemben!
- Ugyan már asszonyom, ne aggódjon egy kis súlyfelesleg miatt!
Közben vizsgálja a tüdejét, a szemét és elővesz egy kanalat.
Nyissa ki szépen a száját és mondja azt, hogy: múúúú.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Kocsma
Géza bá totál részegen ül a kocsmában, és egy japán nyelvű újságot lapozgat. Odamegy hozzá egy ivócimborája:
- Te Gézú, nem is tudsz japánul, hogy tudod mégis elolvasni?
- Á, nem olvasom, csak a reklámokat nézegetem.
- De hát fordítva tartod!
- Nem gond, úgyse akarok venni semmit!
- Te Gézú, nem is tudsz japánul, hogy tudod mégis elolvasni?
- Á, nem olvasom, csak a reklámokat nézegetem.
- De hát fordítva tartod!
- Nem gond, úgyse akarok venni semmit!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Politikai
George Bush meghal és a pokolba kerül. Az ördög már várja.
- Nem tudom, mit tegyek, rajta vagy a listámon, de egyetlen szabad szobám sincs. De mivel neked mindenképpen a pokolban kell maradnod, valamilyen megoldást kell találnom.
Van itt néhány különc, akik messze nem annyira rosszak, mint te. Egyet közülük szabadon fogok bocsátani, te pedig elfoglalod a helyét. Eldöntheted, kinek a helyére akarsz kerülni.
- Ez jól hangzik - gondolja Bush, így el is indulnak.
Az ördög kinyitja az első szoba ajtaját. A szobában egy nagy uszodában Reagan fuldoklik. Elmerül, felmerül, elmerül, felmerül...
- Áá, nem - mondja Bush - ez nem nekem való, én nagyon rossz úszó vagyok.
Az ördög kinyitja a második ajtót. A szoba tele van sziklákkal és Nixon próbálja a köveket egy fakalapáccsal összetörni.
- Nem, nekem problémám van a vállammal, nagy kín lenne nap mint nap követ törni.
Az ördög kinyitja a 3. ajtót. A szobában Clinton fekszik a hátán, kezénél és lábánál fogva a padlóhoz kötözve.
Clinton fölött Monica Lewinsky guggol és elégíti ki orálisan. Bush tágra nyílt szemmel bámulja őket, majd megszólal:
- Na, ezt el tudnám viselni.
- Rendben van - röhög fel az ördög. - Szabad vagy Monica!
- Nem tudom, mit tegyek, rajta vagy a listámon, de egyetlen szabad szobám sincs. De mivel neked mindenképpen a pokolban kell maradnod, valamilyen megoldást kell találnom.
Van itt néhány különc, akik messze nem annyira rosszak, mint te. Egyet közülük szabadon fogok bocsátani, te pedig elfoglalod a helyét. Eldöntheted, kinek a helyére akarsz kerülni.
- Ez jól hangzik - gondolja Bush, így el is indulnak.
Az ördög kinyitja az első szoba ajtaját. A szobában egy nagy uszodában Reagan fuldoklik. Elmerül, felmerül, elmerül, felmerül...
- Áá, nem - mondja Bush - ez nem nekem való, én nagyon rossz úszó vagyok.
Az ördög kinyitja a második ajtót. A szoba tele van sziklákkal és Nixon próbálja a köveket egy fakalapáccsal összetörni.
- Nem, nekem problémám van a vállammal, nagy kín lenne nap mint nap követ törni.
Az ördög kinyitja a 3. ajtót. A szobában Clinton fekszik a hátán, kezénél és lábánál fogva a padlóhoz kötözve.
Clinton fölött Monica Lewinsky guggol és elégíti ki orálisan. Bush tágra nyílt szemmel bámulja őket, majd megszólal:
- Na, ezt el tudnám viselni.
- Rendben van - röhög fel az ördög. - Szabad vagy Monica!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Roma
Kérdezik a cigányt:
- Mond csak Gázsi, szoktál te autóval utazni?
- Igen néha szoktam, csak ilyenkor mindig bedugul a fülem a szirénától!
- Mond csak Gázsi, szoktál te autóval utazni?
- Igen néha szoktam, csak ilyenkor mindig bedugul a fülem a szirénától!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Szőke nő
Szőke nő beszélget a barátnőjével...
- Én már minden férfiben csalódtam, azóta csak a vibrátoromban bízom.
- És mi van, ha kimerül az elem?
- Akkor színlelem az orgazmust.
- Én már minden férfiben csalódtam, azóta csak a vibrátoromban bízom.
- És mi van, ha kimerül az elem?
- Akkor színlelem az orgazmust.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Egyéb
Vannak, akik azt mondják, hogy a valóság sokkal meglepőbb lehet, mint bármilyen kitaláció. Ők valószínűleg még sosem hallották egy tizenéves lány magyarázatát a hajnali 2 órás hazaérkezés után...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Egyéb
- Miért ilyen görbe ez a sor? -kiabál az őrmester.
- Azért, mert a Föld gömbölyű. -feleli az egyik katona.
- Ezt meg ki mondta?
- Kopernikusz.
- Kopernikusz lépjen ki!
- Ő már meghalt.
- És ezt nekem miért nem jelentette senki?!
- Azért, mert a Föld gömbölyű. -feleli az egyik katona.
- Ezt meg ki mondta?
- Kopernikusz.
- Kopernikusz lépjen ki!
- Ő már meghalt.
- És ezt nekem miért nem jelentette senki?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,93