Roma
Az országúton két autó frontálisan ütközik. Az egyikben cigányok a másikban magyarok utaztak. Repülnek mindannyian kifele az autóból szerteszét.
Megérkezik a mentő, s azonnal nekilátnak ellátni a sérült magyarokat. A cigányok vérezve, nyöszörögve fekszenek az úton, de a mentősök még mindig nem foglalkoznak velük.
Aztán az egyikük nem bírja cérnával és odaszól:
- Hééé, kolléga! Minket mikor látnak mán el?
- Mondd cigány - így a mentős. - Ismered te a színeket?
- Hát persze.
- Milyen színűek ezek az emberek?
- Fehérek.
- No és milyen színű ez a mentő?
- Fehér.
- Na látod. Értetek majd a fekete jön...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Rendőr
- Ki volt az első rendőr ?
- Ki?
- Toldi Miklós !
- Miért???

- Mert tőle kérdezték meg először, hogy "Hé te paraszt, melyik út megyen Budára?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,4
Bizarr
Az orvos kérdezi Molnár nénitől:
- Na meséljen, hogy van a férje, használtak a piócák?
- Az elsőt még hajlandó volt lenyelni, de a többit már meg kellett sütnöm neki.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Kocsma
Honnan lehet tudni, hogy a bort erősen vizezik?
A pohár felett nem muslincák keringenek, hanem sirályok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,68
Egyéb
Két zsebtolvaj beszélget:
- Haver!Mi történt veled, hogy divatlapokat olvasol?
- Szakmai továbbképzés. Tudnom kell, hogy a következő szezonban hol lesznek a zsebek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,40
Állatos
Az állatorvos megkéri az asszisztensét, hogy adjon be hashajtót a Rárónak. Elmagyarázza, hogy mi a pontos teendő:
- Dugjon be egy csövet a ló szájába, tegye be a tablettát a csőbe, és fújjon bele egyet jó erősen, így a gyógyszer a ló nyelőcsövébe kerül majd.
Fél óra múlva kérdi az asszisztenst:
- Na, hat már a hashajtó?
- Igen, de sajnos a ló fújt először...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Pistike
- Gyerekek, ki tudja megmondani nekem, hogy mire való a fülünk? - kérdezi az elsősöktől a tanító néni.
- Hogy lássunk. - feleli Pistike.
- Egészen biztos vagy benne?
- Igen, mert ha nem lenne fülünk, a szemünkre csúszna a sapka!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Csajozós
Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévő sorból rá-rá pislant, mosolyog egy szőke bombázó. A fickó nem bírja
tovább és kedvesen hozzászól:
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hűtlen volt:
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnő, akit a legénybúcsún a csocsó asztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te
barátnőid nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe?
- Nem. Én a fia angoltanárnője vagyok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Egyéb
Apuka üzleti útra megy, előtte a lelkére köti a gyerekeinek, hogy jók legyenek, és időnként írjanak neki egy levelet.
Alig megy el az apa, a gyerekek összevesznek azon, hogy ki aludjon a mamával.
- Az lesz a legjobb, ha egyik este te alszol velem, Petike, a másik este pedig te, Gáborka - tesz igazságot a mama.
Pár nap múlva az apa levelet kap a gyerekektől:
"Mindannyian jól vagyunk. A mama ágyában minden este más alszik."
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Egyéb
A fülészeti rendelésen megjelenik egy idős bácsika. A sok betegtől és a rendelési időtől az orvos kifárad, és mivel van még pár magánjellegű elintéznivalója is, megkéri az asszisztensnőt, hogy mindenkit küldjön el.
El is megy az összes maradék beteg, mindössze az öreg bácsika marad ott.
Mivel többszöri felszólításra sem hagyja el a rendelőt, az orvos leírja egy darab papírra, hogy vége a rendelésnek. A bácsika így szól az asszisztensnőhöz:
- Kedveském, sajnos otthon hagytam a szemüvegem. Lenne szíves felolvasni nekem, hogy mi van ide írva?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,59