Egyéb
Déneske, már megint elkéstél! Mi ennek az oka?
- Tanárnő, a közlekedési táblák!
- Na, ne nevettess már! Hogy lehetne a késés oka egy tábla?
- Úgy, hogy ki volt rá írva: "Vigyázat, iskola! Lassítson!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,46
Egyéb
Haver mesélj, milyen az új rádiód?
- Mint a gőzmozdony.
- Hogyhogy?
- Minden állomáson fütyül...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,58
Egyéb
Négy bika: a fiú, az apa, a nagyapa, meg az dédapa állnak fent a domb tetején. Lent egy legelésző tehéncsordát látnak.
- Fussunk le, és jól keféljük meg őket! - szól a fiúbika.
- Ugyan már, szép lassan lesétálunk és akkor! - szól az apa bika.
- Ne már, ha akarnak valamit, majd feljönnek! - szól a nagyapa bika.
- Fussunk, jönnek! - menekül a dédapa bika.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Egyéb
Azt szokták mondani, hogy a nevetés a legjobb orvosság...
Sajnos a hasmenésre nem volt túl pozitív hatással!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,47
Egyéb
Az ötéves Gáborka kérdezi az anyukájától:
- Anyu, miért vannak fehér szálak a hajadban?
- Tudod kicsim, valahányszor valami rosszat csinálsz, elszomorodom, és egy hajszálam kifehéredik.
- Áhá, akkor már értem, hogy a nagyi haja miért tiszta fehér!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,35
Egyéb
Három idős hölgy az öregedés nyavalyáiról beszélget:
- Gyakran előfordul velem, hogy állok például a hűtőszekrény előtt, egy üveg mustárral a kezemben, és egyszerűen nem emlékszem, vajon most vettem-e ki onnan, vagy most akarom visszatenni - így az első.
A másik idős nő erre ezt mondja:
- Igen, velem is előfordult már, hogy álltam a lépcső közepén, és képtelen voltam rájönni, vajon felfelé, vagy lefelé indultam el.
A 3. gyorsan mondja:
- Szerencsére nekem nincsenek ilyen problémáim. Ezt le is kopogom... Nahát! Ti is hallottátok? Biztos a postás az, megyek és megnézem mit akar.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,94
Egyéb
Az amerikai titkos ügynököt éveken át a legnagyobb körültekintéssel képezik ki. Megtanul tökéletes kiejtéssel oroszul beszélni, megismeri a szokásokat, és mindent ahhoz, hogy elkerülje a lebukást. Végül ledobják Szibériában.
Három napig gyalogol, míg lakott helyre nem ér. Ott megszólít egy parasztembert, de abban a pillanatban le is bukik.
- Hát kém vagy te, fiam.
- Miből gondolja, bátyám?
- Hát, mert néger vagy, fiam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Egyéb
Január 1.- korán reggel.
- Jön fel a Nap!
- B@szki, azt is ittunk?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,0
Egyéb
-Kiszisza, kiszisza. - mondja az egyik.
-Nem igaz, hogy nem tudod kimondani a matka nevét.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,87
Egyéb
Négyen horgásznak a Tisza parton. Egy arra sétáló ember megkérdezi tőlük:
- Mondják emberek, maguk miért szeretnek horgászni?
- Én azért, mert jó kikapcsolódásnak tartom. - feleli az első.
- Én a csend és a nyugalom miatt. - mondja a második.
- Énszerintem ez a legjobb sport. - teszi hozzá a harmadik.
- És maga? - fordul a negyedikhez a férfi.
- Én speciel halat akarok fogni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,97