Egyéb
A szülészeten az egyik apuka hosszasan fényképezi az újszülött kislányát. Megkérdezi az egyik ápolónő:
- Mondja uram, ugye ez az első gyermeke?
- Nem, de ez az első fényképezőgépem!
- Mondja uram, ugye ez az első gyermeke?
- Nem, de ez az első fényképezőgépem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Egyéb
A katonajelölt meztelenül áll az orvosi bizottság előtt a sorozáson:
- Hátra arc! - Lehajolni! - Alkalmas, mehet!
- Ezt a szemembe is mondhatta volna...
- Hátra arc! - Lehajolni! - Alkalmas, mehet!
- Ezt a szemembe is mondhatta volna...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Egyéb
Két cowboy áll az ivó előtt. Az egyik azt mondja a másiknak: - Frank, te menj előre, én meg majd megbosszullak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65
Egyéb
Oxfordban taníttatja a fiát a skót. A gyerek hónapok óta nem ad életjelet magáról. A skót elpanaszolja ezt a szomszédjának.
– Ezen könnyen lehet segíteni – mondja a szomszéd. – Írj neki egy levelet, hogy: „Édes fiam, mellékelten küldök 100 fontot.”
– De hiszen az rettenetesen sok!
– Igen, de ha a pénzt kifelejted a borítékból, meglátod, rögtön írni fog!
– Ezen könnyen lehet segíteni – mondja a szomszéd. – Írj neki egy levelet, hogy: „Édes fiam, mellékelten küldök 100 fontot.”
– De hiszen az rettenetesen sok!
– Igen, de ha a pénzt kifelejted a borítékból, meglátod, rögtön írni fog!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Egyéb
Géza bácsi bemegy a zöldségeshez:
- Kérek 6 darab narancsot és egyenként csomagolja be, mert ajándékba lesz.
- A vevő óhaja parancs.
- Kérek 6 szem almát és azt is külön-külön csomagolja be!
- Igen - feleli álmélkodva az eladó.
- A kiviből nyolcat kérek, az is ajándékba lesz. Egyenként csomagolja be!
- Parancsoljon uram, készen is van.
Az öreg felnéz a polcra és megkérdezi:
- Az mi ott fent az üvegben?
- Mák, de nem eladó!
- Kérek 6 darab narancsot és egyenként csomagolja be, mert ajándékba lesz.
- A vevő óhaja parancs.
- Kérek 6 szem almát és azt is külön-külön csomagolja be!
- Igen - feleli álmélkodva az eladó.
- A kiviből nyolcat kérek, az is ajándékba lesz. Egyenként csomagolja be!
- Parancsoljon uram, készen is van.
Az öreg felnéz a polcra és megkérdezi:
- Az mi ott fent az üvegben?
- Mák, de nem eladó!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,40
Egyéb
A fiatalember háztűznézőbe megy, hogy kedvese apjával beszéljen.
- Uram, szeretném feleségül venni az ön lányát!
- A feleségemmel már beszélt?
- Igen, de ha lehet, én mégis a lányánál maradnék...
- Uram, szeretném feleségül venni az ön lányát!
- A feleségemmel már beszélt?
- Igen, de ha lehet, én mégis a lányánál maradnék...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Egyéb
Egy kisfiú ül a járda szélén és egy pálcára kötött zsinórt lógat be a csatornanyílásba. Arra jön egy középkorú nő, megsajnálja a gyereket, elővesz a zsebéből egy kétszázast és odaadja neki. Kedvesen azt kérdezi a fiútól:
- Mondd csak fiacskám, hány halat fogtál már eddig?
Mire a gyerek mosolyogva felnéz:
- Ma délelőtt maga a hatodik.
- Mondd csak fiacskám, hány halat fogtál már eddig?
Mire a gyerek mosolyogva felnéz:
- Ma délelőtt maga a hatodik.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Egyéb
Ha az ovisok is facebookoznának:
- nem akarok ma oviba menni, tökfőzelék lesz ebédre
- 20 lájk és megeszem a gyurmám
- a Józsika ma is befosott, lol
- like ha legóznál velem
- valaki üzi? megint sarokba állítottak
- nem is a Mikulás volt, megint a Pista bácsi öltözött be
- 19:00 M1 esti mese
- a konyhás néni büdös
- valaki délután fogócska?
- jó ez a zsírkréta, pont beleillik az orromba
- hétvége van, este begumimacizok
- megpuszilt egy lány, fujj
- a Ferikét lerúgtam ma a libikókáról, haha
- eladó action man figura (a feje le van rágva)
- nem akarok ma oviba menni, tökfőzelék lesz ebédre
- 20 lájk és megeszem a gyurmám
- a Józsika ma is befosott, lol
- like ha legóznál velem
- valaki üzi? megint sarokba állítottak
- nem is a Mikulás volt, megint a Pista bácsi öltözött be
- 19:00 M1 esti mese
- a konyhás néni büdös
- valaki délután fogócska?
- jó ez a zsírkréta, pont beleillik az orromba
- hétvége van, este begumimacizok
- megpuszilt egy lány, fujj
- a Ferikét lerúgtam ma a libikókáról, haha
- eladó action man figura (a feje le van rágva)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Egyéb
Két öreg házaspár hajt autójukkal a német autópályán, pontosan 81 km/h-val. Egy rendőr megállítja az autójukat.
Az egyik öreg megkérdi: - Túl gyorsan hajtottunk?
Erre a rendőr: - Nem, de miért mennek ilyen lassan?
Öreg: - Miért, gyorsabban is hajthatnánk?
Rendőr: - Szerintem 130 km/h-val nyugodtan mehetnek.
Öreg: - De a táblán az áll, hogy A81.
Rendőr: - Igen, és? Mit gondolt?
Öreg: - Hát, hogy maximum 81 km/h-val szabad mennem.
Rendőr: - Nem dehogy, az csak az autópálya száma.
Öreg: - Ja, vagy úgy! Köszönöm a felvilágosítást!
Majd a rendőr benéz az autó hátsó ülésére, ahol két kővé dermedt, tágra nyílt szemű öregasszony ül. Erre megkérdezi a rendőr: - Mi baja van a hátul ülő két idős hölgynek? Talán nem érzik jól magukat?
Erre a másik öreg úr: - De, de. Csak most jöttünk a D252-esről!
Az egyik öreg megkérdi: - Túl gyorsan hajtottunk?
Erre a rendőr: - Nem, de miért mennek ilyen lassan?
Öreg: - Miért, gyorsabban is hajthatnánk?
Rendőr: - Szerintem 130 km/h-val nyugodtan mehetnek.
Öreg: - De a táblán az áll, hogy A81.
Rendőr: - Igen, és? Mit gondolt?
Öreg: - Hát, hogy maximum 81 km/h-val szabad mennem.
Rendőr: - Nem dehogy, az csak az autópálya száma.
Öreg: - Ja, vagy úgy! Köszönöm a felvilágosítást!
Majd a rendőr benéz az autó hátsó ülésére, ahol két kővé dermedt, tágra nyílt szemű öregasszony ül. Erre megkérdezi a rendőr: - Mi baja van a hátul ülő két idős hölgynek? Talán nem érzik jól magukat?
Erre a másik öreg úr: - De, de. Csak most jöttünk a D252-esről!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53
Egyéb
Piroska kosárkával a karján megy az erdőben. Igen ám, de egyszer csak kilép a róla szóló meséből és vár egy egész esztendőt.
Amikor visszatér és eljut végre a nagymamája házához a farkas már rettenetesen éhes. A kislány leül az ágyra és megkérdezi a türelmetlen ordast:
-Nagymama,miért olyan nagy a füled?
Mire a farkas korgó gyomorral:
-A számmal kezd! Kérlek, a számmal!
Amikor visszatér és eljut végre a nagymamája házához a farkas már rettenetesen éhes. A kislány leül az ágyra és megkérdezi a türelmetlen ordast:
-Nagymama,miért olyan nagy a füled?
Mire a farkas korgó gyomorral:
-A számmal kezd! Kérlek, a számmal!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,43